Straż Nocna

Forum Straży Nocnej działającej z rozkazu Imperium na serwerze The Progenitor :P

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-11-24 23:50:07

 Sansi

Admin

Punktów :   

Ogłoszenie rekrutacyjne

Oto żywcem skopiowane ogłoszenie o rekrutacji z forum TORa


Hi all!
First, I want to apologize all forums users cuz this thread will be primarily in polish language. We are polish guild and recruting only players from Poland or at least those who can speak polish : D Probably you think that polish ppls are stupid, retarded kids but we dont care. We just want to have fun with the game without harming anyone. Have a nice play!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ok, teraz jak już pozbyliśmy się (miejmy nadzieje) bladorycerzy i forumowej milicji możemy przejść do właściwego wątku

Na początek kilka podstawowych informacji:
Nazwa klanu: Straz Nocna
Strona: Darkside
CL i jego przydupasy: Haszczka, Sansi, Cudo
Aktualna liczba osób (27.11.12): 6+ : D


Szersze info:
Zaczęliśmy grać jak tylko TOR przeszedł na F2P, ażeby chociaż wypróbować grę. Wszyscy z nas wychowali się na gwiezdnych wojnach, niektórzy na nowych seriach, aczkolwiek są wśród nas również tacy, którzy pamiętają premiery starej trylogii. Niektórym świat TORa spodobał się tak bardzo że po kilku dniach pozamawiali sobie subskrypcje, reszta również to zrobiła choćby dlatego że TOR F2P jest strasznie ograniczony co może porządnie wkurw... zdenerwować
Także o TORze nie wiemy wszystkiego, aczkolwiek to co jest przed nami niejasne staje się klarowne dzięki różnym stronom czy wypowiedziom innych doświadczonych kolegów-graczy Moim skromnym zdaniem można to uznać za plus, bo nie wiem jak Wam, ale mnie gra najbardziej smakuje jak się ją odkrywa pierwszy raz. I to jest właśnie głównym celem i założeniem naszego klanu. Chcemy wspólnie odkrywać świat SW, pomagać sobie, dowiadywać się nowych rzeczy itp.

Kto jest idealnym kandydatem:
Każdy, kto wykazuje chęć do wspólnej zabawy. Nie szukamy prawiczków czy dziewic, którzy boją się przeklnąć w obawie przed zlinczowaniem czy wywaleniem z klanu. Gra ma stanowić odskocznie od rzeczywistości, gdyż mamy świadomość, że większość pracuje/uczy się, czego na pewno nie można zaliczyć do przyjemności dnia codziennego. Toteż ponieważ azali nie będziemy karać jak ktoś nazwie rzeczy po imieniu. Oczywiście bez przesady, wyzywanie innych klanowiczów itp jest definitywnie zakazane. Jesteśmy darksajdem ale porządek musi być.

Co możemy zaproponować:
Oferujemy piwo i kobiety w klanie : D Oprócz tego, to co już wspomniano: zabawę, pomoc w grze, dzielenie się informacjami, lekką niezobowiązującą atmosferę. Ciężko mi mówić o godzinach w których gramy bo na razie mamy mało osób, ale mam nadzieje że z Waszą pomocą się to zmieni. W miarę rozrastania klanu możemy zrobić forum z prawdziwego zdarzenia (narazie posługujemy się forum czysto informacyjnym), TSa i tym podobne, aczkolwiek skupiamy się przede wszystkim na grze. Jak nie będzie wspólnej integracji w grze, to ani forum czy strona, ani TS nic w tym nie pomogą.

Zainteresowani:
Wszyscy którzy dali mi się przekonać i namówić mogą zgłaszać się na PM/Mail w grze do osób wymienionych wyżej lub napisać w temacie na naszym skromnym forum. Przyjmujemy zarówno F2P jak i graczy którzy opłacają subskrypcje, całkiem nowych i zielonych gracz jak również doświadczonych weteranów, którzy może zechcą do nas dołączyć.

Dziękuje za atencje


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8e78plYVB1qa2ynho1_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojownicynocyuni8.pun.pl www.ksczestochowa.pun.pl www.zssf.pun.pl www.tz.pun.pl www.mycity.pun.pl